SOLAR jaluzi i rolety
+380 показать номер

Металопластиковые кострукции Окна и Двери из профиля Veka

Про компанію Goodwin
Компанія Goodwin представлена на Українському ринку з 2005 року і на сьогоднішній день є одним з лідерів в області виробництва високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій.
підприємство здатне випускати 1200 металопластикових і більше 180 алюмінієвих конструкцій в добу.
Про компанію Goodwin
Компанія Goodwin представлена на Українському ринку з 2005 року і на сьогоднішній день є одним з лідерів в області виробництва високоякісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій.
З невеликої фірми з виробництва металопластикових вікон, компанія Goodwin перетворилася в потужне сучасне підприємство здатне випускати 1200 металопластикових і більше 180 алюмінієвих конструкцій в добу.
14 років
1 000 000конструкцій
187салонів
Тільки якісні матеріали та комплектуючі
При виробництві світлопрозорих конструкцій ми використовуємо комплектуючі провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, що мають багаторічний досвід роботи і бездоганна якість пропонованої продукції.
У 2013 році стратегічним партнером Компанії Goodwin став концерн VEKA - один їх миро вих лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем з високоякісно го пластика. З цього моменту, фахівцями Компанії Goodwin була розроблена лінійка нової продукції світло прозорих конструкцій з профільних систем VEKA, що відповідають класу А з товщиною зовнішньої стінки 3 мм.
Склопакети власного виробництва від заводу Goodwin Скло. У виробництві склопакетів використовується скло відповідні європейським стандартам якості компанії Guardian.
Ми використовуємо німецьку фурнітуру Roto від провідного світового виробника фурнітури для пластикових і алюмінієвих вікон і дверей — Roto Frank AG.
Грамотна організація виробничого процесу
Фахівці компанії Goodwin працюють на сучасному високоточному обладнанні, що абсолютно виключає можливість помилок при складанні конструкцій і значно скорочує термін виготовлення. Використання обладнання високого класу, яким оснащена виробнича база заводу, дозволяє виготовляти конструкції різних конфігурацій і втілювати в життя найскладніші і нестандартні рішення. Ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, а також працюємо над підвищенням якості продукції. На всіх етапах виробничого процесу здійснюється строгий контроль, який гарантує стабільно високу якість сировини і кінцевої продукції заводу Goodwin.
Ущільнювачі використовуються двох видів: Вкочує ущільнювач EPDM (виробництво Німеччина) з високоякісного синтетичного каучуку і екс трудірованний ущільнювач TPE з термопластичних них еластомерів. Коекструдірованіе ущільнювача відбувається безпосереднім-ного на заводі VEKA.
Суворе відповідність міжнародним і вітчизняним стандартам
Вся продукція, що випускається Goodwin пройшла сертифікацію в системі Укр СЕПРО і відповідає ДСТУ Б В.2.6-15: 2011. Компанія Goodwin пропонує оптимальні конфігурації вікон, коефіцієнт опору теплопередачі яких відповідає сучасним вимогам енергозбереження і відповідає вимогам ДБН В.2.6-31: 2006.Все комплектуючі, які використовуються при виробництві світлопрозорих конструкцій, мають необхідні сертифікати якості. Також, були проведені всі необхідні випробування, включаючи випробування на довговічність (40 умовних років експлуатації).